Clif Designs

Ми виробляли захисні плівки ще з 2000 років, починаючи з дуже простого технологічного процесу. Поступово розширювалися і на наших потужностях почали розміщувати замовлення багато з брендів першого ешелону. Йшли роки, ми накопичували досвід та технології, розвивали свої ноу-хау, віходячи з реального попиту на ринку. Корейські та американські технології і матеріали у дії.

Бренд «Clif Designs» – квінтесенція десятків років розвитку. Лідер у цій галузі. Краще за все те, що ми робили під іншими лейблами. Не просто повторювання, але розвиток, постійні наукові дослідження, постійне поліпшення – ми не стояли на місті ніколи і зробимо все, щоб стати беззаперечним світовим лідером у цій ніші ринку. Користуйтеся найкращими здобутками нашої компанії – не пожалкуєте!

Чому наша продукція?

Продукція Clif Designs проходить випробування в екстремальних умовах – швидкісна їзда, граничні спека і холод, агресивна поведінка, зіткнення і багато, багато іншого.

Найсучасніші виробничі лінії, які дозволяють мінімізувати дефекти та пропонувати плівки світового класу. Технології, які мало хто використовує. Плівки, які мало хто може зробити.

Орієнтація як на тих, хто буде клеїти наші плівки, так і на кінцевого споживача. Ви здивуєтеся, наскількі вони легкі в інсталяції. Кінцевий споживач здивується, наскільки вони довго слугують.

Clif Designs – просто спробуйте і Ви забудете про інших. 

 

Консультуємо по усім питанням

Якість говорить сама за себе, але спершу послухайте менеджерів!

Call Now Button