Бренд CLIF DESIGNS представляє Вам дилерські та установчі центри захисних поліуретанових плівок для автомобілів в Дніпрі. Кращі захисні плівки для автомобілів і не тільки, від провідного корейського виробника – преміальний рівень якості.

Дилерський центр надає повну консультаційну та гарантійну підтримку. Здійснює продаж поліуретанових захисних плівок для авто беспосередньо для центрів встановлення та надає змогу фізичним особам купити поліуретанову захисну плівку для авто за низькою ціною. Зазвичай має підрозділ по оклеюванню авто плівками, з якістю робіт по найвищим стандартам.

У центрах встановлення виконується оклейка авто захисними плівками. Найбільш популярний захист це оклеювання передньої частини кузова авто антигравійною плівкою – бампер, крила, капот, ручки і дзеркала. Але також можливо обклеювання матовою, прозорою чи стайлінговою бронеплівкою усього автомобіля. Уточнюйте у нас напряму, або ж у представників у місті Дніпро.

AutoProTech

Кращий встановчий центр у Дніпрі, достатньо давно працює з багатьма брендами, а впевнившись у кращих властивостях саме наших плівок – зробив їх своїм ТОПовим продуктом, для поціновувачів якості. Від консультації та продажу плівок до беспосереднього встановлення на Ваш автомобіль. Запитуйте саме плівки CLIF DESIGNS по телефону:

CLIF DESIGNS

Консультуємо по усім питанням

Якість говорить сама за себе, але спершу послухайте менеджерів!

Call Now Button