Бренд CLIF DESIGNS представляє Вам дилерські та установчі центри захисних поліуретанових плівок для автомобілів в Києві. Кращі захисні плівки для автомобілів і не тільки, від провідного корейського виробника – преміальний рівень якості.

Дилерський центр надає повну консультаційну та гарантійну підтримку. Здійснює продаж поліуретанових захисних плівок для авто беспосередньо для центрів встановлення та надає змогу фізичним особам купити поліуретанову захисну плівку для авто за низькою ціною. Зазвичай має підрозділ по оклеюванню авто плівками, з якістю робіт по найвищим стандартам.

У центрах встановлення виконується оклейка авто захисними плівками. Найбільш популярний захист це оклеювання передньої частини кузова авто антигравійною плівкою – бампер, крила, капот, ручки і дзеркала. Але також можливо обклеювання матовою, прозорою чи стайлінговою бронеплівкою усього автомобіля. Уточнюйте у нас напряму, або ж у представників у місті Київ.

Один з найкращих детейлінг центрів в Україні, використовують в тому числі наші плівки, звертатися можна до наших менеджерів які проконтролюють Ваше замовлення та домовляться про знижку. Якщо ж напряму до центру, то обов’язково зазначте, який саме бренд плівок Вас цікавить.

https://re-avto.com/

Базова цінова політика може мати варіаціі у разі використання саме наших плівок.

CLIF DESIGNS

Консультуємо по усім питанням

Якість говорить сама за себе, але спершу послухайте менеджерів!

Call Now Button